Posted on

 

Hızlıca ve Zekice Marka Yarat
Hızlıca ve Zekice Marka Yarat
Hızlıca ve Zekice Marka Yarat
Hızlıca ve Zekice Marka Yarat

Hızlıca ve Zekice Marka Yarat

Girişimciler ve küçük işletmeler için hızlıca ve zekice marka yaratma rehberi. Girişimcilerin pratik adımlar atarak marka yaratması mümkün. Girişimciler ve küçük işletmeler için hızlıca ve zekice marka yarat isimli bu rehber kitap marka yaratmanın yollarını anlatıyor.

Girişimciler, fikirlerini hayata geçirirken eş zamanlı olarak markalarına da gereken özeni gösterdiğinde, tahmin edilenden daha hızlı büyümeleri ve yatırımcıların satın alma iştahını artırmaları kaçınılmaz. Ancak parlak fikirleri bulunan, altyapıyı kuracak yetenek ve bağlantıları olan kişilerin markalaşmayı ihmal ettikleri veya başarısız yönettikleri veya bunu ileride büyüyünce yapacak bir iş olarak gördükleri de aşikâr. En baştan doğru marka yatırımı ile yola çıkmadıklarında birçok parlak fikrin, yolculuğuna devam etse de yeterli kazanımı elde etmesinin mümkün olmadığına tanık oluyoruz.

Parlak fikirlerin ve yeni faydaların müşteriyle daha kolay bir şekilde buluşabilmesi konusunda rehber niteliği taşıyan bu kitap girişimcilere, marka tasarım kültürüne hâkim olmaları konusunda destek olmayı amaçlıyor. Bir dakikalık videonun onuncu saniyesinde ne kadar kaldı diye bakılan, şarkıların enstrümantal bölümlerinin kısaltıldığı günümüzde, gereksiz kelime ve cümlelerden arındırılmış, akademik olmayan bu kitap, girişimcilerin hızlıca okuyup pratik adımlar atabilmeleri için hazırlandı. Böylece, marka yolculuğunda sınırlı kaynakları olan girişimciler ve küçük işletmeler verimliliklerini ve kârlılıklarını artırabilir ve büyümeleri için fırsatlar yakalayabilirler.

Kitaba tüm online kanallardan ve Humanist Kitap başta olmak üzere kitap evlerinden ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir