Posted on

medya tanıtım bülteni basıl büllteni örneğiMedya Tanıtım Bülteni (Basın Bülteni) Örneği:

PR yaparken kullanacağınız kişiselleştirilmiş medya tanıtım bülteni (basın bülteni) örneği aşağıdadır. Medya tanıtım bültenini (basın bülteni) günümüz dünyasına uygun bir şekilde  hazırlarken dikkat edilecek unsurlar ise link’tedir.

Medya Tanıtım Bülteni (Basın Bülteni) Örneği:

 

Konu: Geri dönüşen giysilerle ilgili son yazınız
Merhaba,
Ben (xxxx) isimli girişimin kurucusu (isim-soyad). Geri dönüşümlü kıyafetlerin dünya için ne kadar önemli olduğundan bahsetmiş olduğunuz son twit/bloğunuzu heyecanla okudum. Bu konuyu ele aldığınız için size teşekkür ederim. Ben de dünyadaki kaynakların korunabilmesi için sürdürülebilir tekstil üretiminden yanayım. Temiz su bulamadığı için yaşamını yitiren çocukların olduğu dünyamızda bir t-shirt’ün üretimi için  … lt su harcanması ne kadar da üzücü. Oysaki aynı parçayı gideceğimiz yere veya ruh durumuza göre değişik bir şekilde kullanabilsek çok da fazla kıyafete ihtiyaç duymayız.
Girişimimde tasarlamış olduğum sürdürülebilir kıyafetleri günün her saati giyilebilecek şekilde, doğal kumaşlardan sıfır atık ile hazırlamaktayım. Aynı ürünü çok değişik şekillerde kullanarak havalı ve şık olmak mümkün olduğu gibi dünya kaynaklarına da dost bir duruş sergilemek de mümkün. İlginizi çekebileceğini paylaşmak isterseniz ilgilenebileceğinizi düşündüğüm sürdürülebilir tekstil üretimi ile ilgili bazı verileri de sizinle paylaşmak istedim. (araştırma, data, haber vb)
Bu konuyu ele aldığınız için tekrar teşekkür ederim.
İsim Soyad,
Tüm iletişim bilgileri (telefon, e-mail, web sitesi, sosyal medya hesapları vb)

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir